• Informácie k platbe za stravu prostredníctvom EduPage

29. 9. 2023

Milí rodičia, zákonní zástupcovia,
            ako sme Vás prednedávnom informovali na plenárnom ZRPŠ, od mesiaca október 2023 prechádzame na bezhotovostné úhrady za stravu prostredníctvom modulu PLATBY v EduPage. Každému dieťaťu záväzne prihlásenému na stravovanie v školskom roku 2023/2024 je vytvorený platobný predpis, ktorý sa Vám zobrazí:
            a) v module KOMUNIKÁCIA/Platby - ak platby zobrazujete cez webovú stránku,
            b) v module PLATBY - ak si platby prezeráte v mobilnej aplikácii EduPage.

Základné informácie k modulu PLATBY pre rodičov nájdete tu, ale aj v priložených odkazoch.

Mesačný predpis na stravu je 5 € (obed), 23 € (obed + desiata). Platí sa preddavkovou platbou do 20. dňa v danom mesiaci (t.j. v októbri na mesiac november,..). Pokiaľ nevyužijete túto formu platby a budete platiť priamo z banky je potrebné zadať do poznámky meno, priezvisko a triedu dieťaťa. Odhlasovanie zo stravy bude od 1.10.2023 možné len v systéme Edupage do 13.30 hod jeden deň vopred. Zároveň Vás upozorňujeme, že dotovaná strava je viazaná na školskú dochádzku (keď dieťa nie je v škole a  nemá odhlásenú stravu, tak sa mu odčítava plná suma jedla zo zábezpeky). V prípade jej minutia Vás vyzveme na jej opätovné uhradenie.
            Prosíme Vás o dôsledné dodržiavanie dátumu platby, vždy do 20. dňa v mesiaci.

Platby za stravu na mesiac september a október 2023, ktoré už boli uhradené iným spôsobom ako cez EduPage, budú postupne pripísané k Vášmu účtu (kredit).

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme za porozumenie.

• Po stopách SNP

13. 9. 2023

Každoročne si v našej škole pripomíname jednu z najväčších udalostí novodobých dejín Slovenska - Slovenské národné povstanie. 8. septembra navštívili žiaci so svojimi učiteľmi pamätné miesta nášho regiónu Jankov vŕšok, pamätník na Cibislavke, cintorín, či pamätník v Zlatníkoch, kde si pietnymi spomienkami uctili pamiatku padlých počas SNP.

• Platby v ŠKD po novom

2. 9. 2023

Milí rodičia, zákonní zástupcovia,
            ako sme Vás prednedávnom informovali, od nového školského roka 2023/2024 ukončujeme platbu poplatkov za pobyt dieťaťa v ŠKD v hotovosti a prechádzame na bezhotovostné úhrady prostredníctvom modulu PLATBY v EduPage. Každému dieťaťu prihlásenému na pobyt v ŠKD je vytvorený platobný predpis, ktorý sa Vám zobrazí:
            a) v module KOMUNIKÁCIA/Platby - ak platby zobrazujete cez webovú stránku,
            b) v module PLATBY - ak si platby prezeráte v mobilnej aplikácii EduPage.

Základné informácie k modulu PLATBY pre rodičov nájdete tu, ale aj v priložených odkazoch.

Poplatok za ŠKD sa platí mesačne v sume 15,00 €. V prípade, že chcete uhradiť naraz viac mesiacov, postupujte, prosím, podľa návodu.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Vieme, že platby online sú pre väčšinu z Vás novinkou a nie všetci budete vedieť platby zrealizovať. Sme tu pre Vás.

Ďakujeme za pochopenie.

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

1. 9. 2023

Milí rodičia, milí žiaci,
            oznamujeme Vám, že slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024 sa uskutoční dňa 4.9.2023 (pondelok) o 8:00 hod. na nádvorí školy. Pre vstup žiakov do školy bude prístupný hlavný vchod.

Žiaci 2. - 9. ročníka sa sústredia v čase od 7:30 do 7:45 v kmeňových triedach s triednymi učiteľmi. Žiaci 1.ročníka spolu so zákonnými zástupcami sa sústredia v čase od 7:45 do 7:55 na nádvorí školy.

V prvý deň školského vyučovania bude obed vydávaný v čase od 10:00 do 11:30, desiata sa nevydáva.

Školské vyučovanie v prvý deň bude do 11:10. Školský klub detí bude v prevádzke od 6:00 do 16:00.

Rodičia prvákov a nových žiakov môžu žiakov sprevádzať pri rannom nástupe do školy a odchode žiakov zo školy.

Zaradenie žiakov do tried v prvom a piatom ročníku je umiestnené vo vestibule školy.

Vyučovanie podľa platného rozvrhu hodín začne v stredu 6.9.2023.